Proulgan – szczegółowa recenzja kapsułek

Fitness I odchudzanie blog.

Proulgan – szczegółowa recenzja kapsułek

23 lutego, 2023 Zdrowie i Uroda 0

Proulgan to skuteczny suplement na zapalenie pęcherza moczowego, przynoszący ulgę w uciążliwych stanach zapalnych dróg moczowych oraz nietrzymaniu moczu.

Proulgan - szczegółowa recenzja kapsułek

Schorzenie to, zwane zapaleniem pęcherza moczowego, jest jednym z najbardziej dokuczliwych i bolesnych, powodując pieczenie podczas oddawania moczu, ale także ból brzucha, obecność krwi w moczu i zmuszając do częstego chodzenia do łazienki. W ciężkich przypadkach zapalenie pęcherza moczowego daje początek wielu innym problemom, w tym nietrzymaniu moczu.

Jak to często bywa, im wcześniej rozpocznie się leczenie choroby, tym lepsze wyniki można osiągnąć. Dlatego też, jeśli ktoś ma zapalenie pęcherza moczowego, powinien jak najszybciej interweniować, aby zmniejszyć obciążenie bakteryjne w drogach moczowych i dać choremu poczucie ulgi. Proulgan jest niewątpliwie doskonałym sprzymierzeńcem w tym zakresie, ponieważ pomaga złagodzić objawy choroby i działa na źródło problemu.

Co to jest Proulgan i jak działa?

Co to jest Proulgan i jak działa?

Proulgan to suplement w kapsułkach stworzony specjalnie do zwalczania zapalenia pęcherza moczowego oraz nietrzymania moczu. Musi on towarzyszyć głównej terapii medycznej i nie należy go traktować jako terapii zastępczej.

Jego korzystne działanie obejmuje wzmocnienie dróg moczowych, tonizację ich tkanek, uregulowanie częstotliwości oddawania moczu i wiele innych. Co więcej, ten suplement diety może być stosowany zarówno w celu uzyskania efektu profilaktycznego, jak i jako uzupełnienie głównego leczenia medycznego.

Z tego punktu widzenia wybór należy do klienta, który w każdym przypadku powinien skonsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem przyjmowania Proulgan.

Jakie są zalety i efekty stosowania Proulgan?

To nie jest produkt narkotykowy, który jest po prostu reklamowany jako skuteczny, ale nie ma żadnego efektu. Wręcz przeciwnie: jak donosi tak wielu klientów, którzy już wypróbowali ten suplement, pomaga on poprawić stan osoby już po 4-5 użyciach. Po 2-4 dniach częstotliwość oddawania moczu zostanie uregulowana i zostanie pobudzona prawidłowa diureza.

Wokół pęcherza powstanie film ochronny, który pomoże bronić go przed bakteriami. Ponadto następuje natychmiastowe działanie lecznicze tkanek uszkodzonych przez naciek bakteryjny.

Z czasem ujawnią się korzystne efekty, w tym ustąpienie częstotliwości oddawania moczu, przejawów bólu w podbrzuszu oraz całkowite przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Co więcej, suplement diety Proulgan może być również stosowany przez dłuższy czas, ponieważ naturalne składniki nie są uzależniające ani nie wywołują nałogów.

Oczywiście Proulgan będzie naprawdę działał, jeśli będzie stosowany regularnie. Gdyby natomiast osoba chciała stosować go okresowo, to jego efekty będą niewielkie.

Składniki zawarte w formule suplementu Proulgan

Składniki zawarte w formule suplementu Proulgan

W przeciwieństwie do innych podobnych dodatków do żywności, Proulgan jest produkowany wyłącznie z pomocą całkowicie naturalnych i organicznych składników. Żadne potencjalnie niebezpieczne substancje, takie jak parabeny czy parafiny, nie zostały dodane. Ponadto nie ma śladów syntetycznych olejów, konserwantów, barwników ani niczego innego. To właśnie dlatego Proulgan może być stosowany przez każdego, kto tego potrzebuje, niezależnie od płci i wieku.

Przede wszystkim pokrzywa, która od lat znana jest jako skuteczny element antybakteryjny. Pomaga ona uregulować prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, a także działa depuratywnie, ponieważ pomaga wyeliminować z organizmu potencjalnie szkodliwe substancje.

Połonicznik nagi jest optymalny dla zmniejszenia bolesnych doznań i złagodzenia dyskomfortu, którego zwykle doświadczają osoby cierpiące na zapalenie pęcherza moczowego.

Inną wartą uwagi substancją, często stosowaną w innych produktach do leczenia zapalenia pęcherza moczowego, jest podagrycznik. Wykazuje intensywne działanie antybakteryjne i kojące, pomagając zmniejszyć intensywność stanu zapalnego i zmniejszyć stężenie bakterii w drogach moczowych. Ponownie, mówimy o substancji, która jest również szeroko stosowana w przygotowywaniu innych dodatków do żywności.

Na koniec warto wspomnieć o śliwie afrykańskiej. Jest to substancja często stosowana w lekach na zapalenie pęcherza moczowego, ponieważ ma nie tylko działanie antybakteryjne, ale także przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe. Stąd nie ma znaczenia, który czynnik powoduje ból dróg moczowych.

Proulgan – Działania niepożądane i przeciwwskazania

Opakowanie Proulganu zawiera aż 30 takich tabletek, każda o wadze pół grama. Nie należy jednak przesadzać z ich przyjmowaniem, gdyż może to doprowadzić do efektów sprzecznych z oczekiwanymi.

Właściwe dawkowanie, którego należy się trzymać, aby zmaksymalizować korzystne działanie Proulganu, to 1-2 kapsułki dziennie przez około 2-3 tygodnie, w zależności od potrzeb. Zawsze możesz skonsultować się z lekarzem, aby wyjaśnić właściwe dawkowanie.

Omawiany suplement nie ma limitu stosowania, dzięki czemu mogą go przyjmować dosłownie wszyscy: kobiety, dzieci, mężczyźni i tak dalej. Jedyne, na co należy uważać, to uczulenie na jeden z jego ewentualnych składników.

Porady dotyczące przyjmowania suplementu Proulgan

Porady dotyczące przyjmowania suplementu Proulgan

Ten suplement diety należy przyjmować doustnie w postaci tabletek, niezależnie od posiłków. Gdy tabletka dotrze do żołądka, jej błona ulega rozpuszczeniu, uwalniając składniki aktywne produktu. Są one niemal natychmiast wchłaniane przez sąsiednie tkanki, a po pewnym czasie zaczynają działać również na drogi moczowe.

Jak już wspomniano, aby suplement ten był naprawdę skuteczny, należy go przyjmować regularnie przez okres co najmniej 10 dni, a maksymalnie 3 tygodni. Następnie powinno upłynąć trochę czasu, mniej więcej kolejne 2 tygodnie, przed powtórzeniem cyklu przyjmowania Proulganu.

Pierwszy cykl posłuży do wyciszenia bólu, złagodzenia stanu zapalnego, wyeliminowania bakterii i pomoże rozwiązać problem. Natomiast drugi cykl przyjmowania leku będzie miał działanie czysto zapobiegawcze: posłuży do utrwalenia osiągniętych wyników i zmniejszenia prawdopodobieństwa ponownego wystąpienia problemu w krótkim czasie.

Opinie i recenzje osób, które wypróbowały Proulgan

Można już znaleźć liczne opinie osób, które wypróbowały wszystkie zalety tego suplementu diety. Wiele osób było zadowolonych z osiągniętego rezultatu, wskazując przede wszystkim na takie czynniki jak szybkość działania, brak przeciwwskazań i skutków ubocznych, całkowite bezpieczeństwo stosowania oraz cenę, która nie jest zbyt wysoka jak na tego typu produkt.

W mniejszym stopniu zwracano również uwagę na naturalne składniki, brak alergenów i tak dalej.

Jednak było też kilka częściowo negatywnych komentarzy, należących do osób, które stosowały produkt z przerwami, nie towarzysząc mu w terapii medycznej opartej na lekach, lub które nie rozumiały, jak go stosować.

Cena i gdzie go kupić kapsułki Proulgan?

Cena i gdzie go kupić kapsułki Proulgan?

Aby kupić oryginalne opakowanie Proulgan należy przejść do jedynej oficjalnej strony producenta, tutaj. Aby sfinalizować zakup, wystarczy wskazać dane do wysyłki i wybrać sposób płatności: czy w gotówce kurierowi, który przetransportuje produkt pod wskazany adres, czy też zapłacić kartą kredytową w momencie zakupu.

Wysyłka odbywa się szybko, a zamawiając na stronie producenta, będzie można również skorzystać z rabatu obniżającego cenę o 50%!

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32627702/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16985992/